Bezlepkové bagety vtrhly do Bageterie Boulevard

Bezlepkové bagety vtrhly do Bageterie Boulevard

Bezlepkové bagety vtrhly do Bageterie Boulevard

Trpíte nesnášenlivostí na lepek, eventuálně se mu z nějakého jiného důvodu stále nebo alespoň občas vyhýbáte? Pak jistě víte, jak je v tom případě obtížné dát si v rychlém občerstvení něco k jídlu. Až příště dostanete chuť na křupavou čerstvou nebo zapečenou bagetu, zamiřte rovnou do některé z poboček Bageterie Boulevard. Od 17. října tenhle oblíbený řetězec restaurací s rychlým občerstvením zavádí bezlepkové bagety jako novinku. Vyzkoušet v bezlepkovém podání je možné téměř všechny typy baget a litovat rozhodně nebudete. Jsou totiž skvělé!

Za zrodem bezlepkových baget stojí kromě oddělení vývoje produktů také zákazníci. Právě ti se dlouhodobě dožadovali bezlepkových variant svých oblíbených baget. „Pravda, trvalo nám to trochu déle, ale přes kvalitu a chuť u nás prostě vlak nejede. Dali jsme si záležet na výběru surovin, jejich optimálním poměru i na výrobě baget. Výsledek ale stojí za to. Málokterý celiak řekne o pečivu, že je skvělé. Nám se to při testovacím provozu, který probíhal na vybraných pobočkách, stávalo,“ řekl provozní ředitel Jiří Štěpánek. Bezlepková strava není vhodná jen pro celiaky. Má kladný vliv na zažívání a imunitní systém a to se v nadcházejícím chladném počasí může hodit. Co se tedy s příchodem zimy posílit hned dvakrát? Alespoň občas zařadit do svého jídelníčku bezlepkovou bagetu, a ještě si na ní skvěle pochutnat.

Více informací o menu naleznete na www.bb.cz

 

O společnosti Bageterie Boulevard

Bageterie Boulevard je moderní, dynamicky se rozvíjející český koncept restaurací rychlého občerstvení. Vlastní i franšízové pobočky má po celé České republice i v zahraničí. Křupavé bagety plněné originálními a především kvalitními a čerstvými surovinami jsou vždy upečené a připravené na místě na přání zákazníka. Absolutní prioritu dává Bageterie Boulevard právě čerstvosti a kvalitě výrobků, reaguje také na světové trendy zdravého stravování. Je to restaurace pro zaneprázdněného městského člověka, který přestože pospíchá, nehodlá dělat kompromisy a chce jíst kvalitně.