Bedekr pro romantické duše

Bedekr pro romantické duše

Bedekr pro romantické duše

Bedekr pro romantické duše

 

Bedekr pro romantické duše. Čtvrtá řada cestovatelského magazínu se vrací do Francie

Země galského kohouta, její rozmanitost, kulinářské speciality, turisty oblíbená i ta méně známá místa bude mapovat již čtvrtá řada cestovatelského magazínu Bedekr. Průvodci po Francii budou Michaela Maurerová a Martin Písařík. První díl uvede ve středu 28. září ve 21 hodin program ČT2.


„Čtvrtá řada nabídne nová místa a nové zážitky. Epizody jsou opravdu zábavné, krásně natočené a věřím, že dojem z lokací pomůže přenést i precizně vybraná hudba, ponejvíce francouzské provenience,“ komentuje režisér Jan Těšitel. „Každý díl je vždycky něčím zábavný. Diváci se mohou těšit na trochu humoru, na naši souhru s Míšou Maurerovou a na skvělou kameru, díky níž si diváci mohou vychutnat barevnost celé země,“ říká průvodce pořadem Martin Písařík.

Další řada Bedekru se zaměřila i na historicky významná místa. „Stáli jsme například na pláži, která sloužila jako hlavní kulisa při natáčení Dunkerku. Válečná tématika, vyloďování spojeneckých vojsk, bitva o Normandii, Omaha Beach, Utah Beach a další tvoří linku, která se táhne celým pořadem,“ dodává Michaela Maurerová. Dvojice moderátorů se podívá i na místa jako jsou Zámky na řece Loiře, projede na kole malebné Burgundsko s jeho vinnými sklípky a vydá se na výlet do lyžařského střediska Isola na nejjižnějších svazích Francouzských Alp.


Bedekr opět nabídne rady nejen k plánování ideální dovolené, ale zaměří se i na konkrétní atrakce či hotely a restaurace. „Trend euro víkendového cestování neustále roste, což nás samozřejmě velmi těší a věříme, že k tomu snad i náš pořad trochu přispívá,“ uzavírá producent Vítězslav Jandák ml.