Balíme na dovolenou

Balíme na dovolenou

Balíme na dovolenou

Období dovolených se nezadržitelně blíží. Plavky a letní oblečení většinou nakoupíme v předstihu, na co však mnohdy zapomínáme, jsou kufry. Pokud je nechcete shánět na poslední chvíli, měli byste si je opatřit v dostatečném časovém předstihu. Jen tak si můžete vyzkoušet, zda se vám do nich vejdou všechny věci, které si plánujete vzít s sebou.

Při výběru kufru je důležité zvážit jeho velikost. Tu většinou přizpůsobujeme typu dovolené, na kterou se chystáme. Jestli máte v plánu pouze prodloužený víkend, bude vám stačit kufr v menších rozměrech. Pokud se však chystáte na vícedenní dovolenou, měli byste zvolit větší rozměr kufru, aby se do něj vešly všechny věci. V KiKu nyní najdete řadu kufrů, z kterých si určitě vyberete. Díky pevné konstrukci jsou velice odolné a nemusíte se tak bát, že by se vaše věci uvnitř poškodily. Vybrat si můžete z modré či červené verze.

 
Kufry ABS „Diamant“ od 529 Kč

Na své si však přijdete i v případě, že zvolíte sportovnější verzi zavazadel. KiK nyní nabízí kufry v univerzálním černém provedení, přičemž máte na výběr z různých velikostí. Mimo to je součástí kolekce i sportovní batoh, kerý můžete využít jako příruční zavazadlo.
Kufry Swiss Concept od 799 Kč