Auto nad stovku

Auto nad stovku

Auto nad stovku

"Auto nad stovku" není žert, víc nezaplatíte!

Věřili byste tomu, že můžete mít auto jen za o něco málo více než 100 Kč na den? A dokonce s automatickou převodovkou? Žádný trik, je to realita! Je libo Hyundai i20, i30 nebo snad vyšší třídu od jedné z nejprodávanější značky na českém trhu? Nebo dokonce „elektriku“? Žádný problém, všechno jde a navíc ušetříte hromadu peněz. Jak je to možné?

 

Všichni máme až nad hlavu nejrůznějších zaručeně skvělých nabídek, na které zkrátka "musíme" kývnout. Zvlášť teď je to jedna sleva vedle druhé. Většina z nich má však jediný cíl - dostat z kapes obyčejných lidí co nejvíce peněz. Je tedy dobré si pečlivě vybírat. Navíc projekt "Auto nad stovku" není žádným plácnutím do vody. Navazuje totiž na veleúspěšný projekt "Auto za stovku", kdy Českou republiku brázdí padesáti vozů Hyundai i10. „Mělo to obrovský úspěch, ze začátku jsme to ani sami nečekali. Proto jsme několikrát přidávali nové vozy,“ Proto se ani není čemu divit, že tým dal hlavy dohromady a přišel s další revoluční myšlenkou.

 

Můžete si totiž půjčit pěknou řádku dalších aut, od i10 v automatu či manuálu, přes i20, i30, i40 kombi, Tuscon, Kona až po Hyundai 350 s dvanácti sedadly. To vše za bezkonkurenčně nejlepší ceny. Samozřejmě jsme chtěli vědět, v čem je háček. Jak je možné, že konkurence nabízí stejné typy aut, ale zaplatíte tam daleko více? Vždyť rozdíl je minimálně deset tisíc měsíčně! „Žádnou pastičku nenajdete. Prostě proto, že tam není,“ má jasno zástupce firmy. "Vtip" je totiž v tom, že vozy mají reklamní polepy. Tím se vlastně zaplatí to, co byste dali za nájem jiným autopůjčovnám. Něco takového u nás nemá obdoby a je jasné, že projekt "Auto nad stovku" bude skvěle fungovat! Protože kdo si umí dát dvě a dvě dohromady, vyjde mu naprosto jasně, kde si půjčit vůz. Levněji to nejde.

Denní nájem včetně DPH

Hyundai i10 manual – 121 Kč/den

Hyundai i10 automat – 133 Kč/den

Hyundai i20 automat – 153 Kč/den

Hyundai ix20 automat – 161 Kč/den

Hyundai i30 kombi automat – 222 Kč/den

Hyundai Tucson automat – 363 Kč/den

Hyundai Best of Kona 4x4 automat – 323 Kč/den

Hyundai Kona 4x4 automat – 274 Kč/den

Hyundai IONIQ elektric – 565 Kč/den