Atmosféra orientu ve vašem bydlení

Atmosféra orientu ve vašem bydlení

Atmosféra orientu ve vašem bydlení

Dejte sbohem všednosti a nudnosti! Ojedinělý styl a atmosféru vašeho interiéru dodá originální masivní nábytek pocházející z Indie, Nepálu a Tibetu. Pokud dáte přednost originalitě a nebojíte se experimentovat, je Sanu Babu to pravé místo, kde vám splní i ta nejnáročnější přání.

Nábytek vyrobený z tvrdého tropického dřeva vyniká kvalitou materiálu, řemeslným zpracováním a bohatým zdobením. Každý nově vyrobený kus je neopakovatelný, ruční práce vtiskává do jeho charakteru pocit exotiky s nádechem unikátnosti. Originalita se především zobrazuje na zdobení kovanými prvky, dřevořezbou či intarzií a malování za použití přírodních barev šetrných k životnímu prostředí.

Kromě nového nábytku jsou v nabídce i restaurované kusy z dob britského impéria staré tak více než sto let. Hodí se především jako solitéry.

Vedle nábytku vašemu interiéru dodají pocit útulnosti rozmanité bytové doplňky, ať už to jsou různé přehozy, polštáře, tapiserie nebo ručně vyšívané závěsy zdobené zrcátky. Všechny mají společné, precizní práci místních řemeslníků. Nelze opomenout ani různé skleněné mozaiky, stínidla z ručně vyrobeného papíru, sošky, svícny a vázy.

V Sanu Babu (v překladu malý chlapec) garantují kvalitu za přijatelné ceny. Spolumajitel pan Ivan Marusič se opírá ve výběru zboží o dlouholetou znalost tamějšího prostředí, zvyků na trzích, proto nakupuje pouze u osvědčených dodavatelů. Celý obchod probíhá v duchu Fair Trade. Za zajímavou zmínku stojí i fakt, že lze na objednávku pořídit i netradiční a unikátní kousky. „ Z originálních kusů, které jsme v minulosti sehnali zákazníkům na míru byla například dvoumetrová měděná socha Buddhy, pětimetrové zdobené dřevěné portály nebo tunu vážící kamennou sochu Božstva“, prozrazují spolumajitelé Sanu Babu.

Pokud jsme vás inspirovali a uvažujete o změně či jen ozvláštnění vašeho bydlení, přijměte pozvání k návštěvě několika prodejen po celé Praze nebo velkých městech v České republice. V případě, že dáváte přednost informacím prostřednictvím internetu, najděte stránky eshopu Sanu Babu.