ASKO - Nábytek: Vybavte si zahradu nebo terasu podle vašich představ

ASKO - Nábytek: Vybavte si zahradu nebo terasu podle vašich představ

ASKO - Nábytek: Vybavte si zahradu nebo terasu podle vašich představ

Léto je tady a s ním i dlouho očekávané krásné počasí. Byla by velká škoda si tyto dny zalité sluncem neužít a být zalezlí doma. Na zahradě nebo terase se dá přeci dělat spousta báječných věcí – ať už jen relaxovat nebo si hrát s dětmi či grilovat s přáteli. Zútulněte si prostor na čerstvém vzduchu novým zahradním nábytkem z ASKO – NÁBYTEK a nezapomeňte ani na ochranu před prudkým sluncem, která je obzvlášť důležitá.

Zahrada je pro většinu z nás často oázou relaxace. Pořádné odpočinkové místo by tedy nemělo chybět na žádné zahradě ani terase. Skvělou volbou jsou třeba polohovatelná lehátka, která jsou velmi pohodlná a díky využití moderního umělého ratanu se i dobře udržují. Pokud však plánujete na vaší zahrádce i grilovat nebo pořádat zahradní party, je dobré si obstarat i jídelní sestavu s křesílky. A nejen do domácnosti, kterou obývají děti, se zcela jistě bude hodit úložný box, kam můžete dát venkovní hračky nebo třeba polštáře ze zahradních křesílek nebo zahradní náčiní.

 
Lehátko, 4 299 Kč

 
Úložný box, 3 299 Kč


Zahradní set Caracas, 5 499 Kč

Když teploty stoupají přes třicítku, je třeba se dobře chránit před slunečními paprsky. Jistě tak oceníte bytelný slunečník různých barev, který jednoduše přiděláte ke stolu nebo ho umístíte samostatně, kde je zrovna potřeba. Pro zahradní party se také hodí i altán, který poskytne ochranu nejen před sluncem, ale třeba i před menším deštěm.
Slunečník, 989 KčZahradní altán, 499 Kč