ASKO - NÁBYTEK: Moderní obývací stěny s nadčasovým designem

ASKO - NÁBYTEK: Moderní obývací stěny s nadčasovým designem

ASKO - NÁBYTEK: Moderní obývací stěny s nadčasovým designem

Moderní obývací stěny s nadčasovým designe
Praha, 21. 12. 2020 – Vánoce s sebou přináší nejen sváteční náladu, ale také setkávání s blízkými a rodinou. Společenským centrem domu či bytu je bezesporu obývací pokoj. Je to prostor určený pro odpočinek, ale také pro vítání návštěv a chvíle strávené s rodinou. Plní proto také funkci reprezentativní. Při realizaci obývacího pokoje byste tedy měli myslet zejména na pocit útulnosti a praktičnost zvoleného nábytku. V ASKO – NÁBYTEK si můžete vybrat z řady variabilních programů nábytku a obývacích stěn, které vám pomohou vytvořit útulnou a příjemnou atmosféru ve vašem obývacím pokoji.
Design i rozložení obývacích stěn je dnes zcela jiné než dříve. Moderní stěny nezahltí celý obývák, ale naopak působí vzdušně a díky praktickému členění zásuvek a skříní vám poskytnou dostatek úložného prostoru. Obývací sestavy je možné koupit jako komplet sestavu, nebo si můžete pořídit jednotlivé kusy z nábytkových systémů a rozestavit je v pokoji přesně podle vašich představ. Standardní součástí obývacích stěn bývá televizní stolek s úložným prostorem, případně vitrína či jiné skříňky a další policové systémy. Výhodou těchto systémů je právě jejich variabilita. Když vám přestane dispozice skříní vyhovovat, stačí vyměnit za jiný kus nábytku ze stejného programu a vše k sobě stále pěkně ladí.
Pokud byste si rádi zařídili svůj obývací pokoj nadčasovým nábytkem, volte spíše univerzální kousky v dřevodekoru nebo světlých tónech, které snadno sladíte s různorodými doplňky i výmalbou pokoje. „Velmi oblíbeným a trendy dekorem je bílý nábytek v kombinaci s dřevěnými prvky, které působí velmi vzdušným dojmem a do moderních domácností se tak skvěle hodí,“ dodává Andrea Štěpánová, marketingová ředitelka společnosti ASKO – NÁBYTEK. Pokud si při výběru nebudete vědět rady, můžete se obrátit na odborný personál v jakékoliv prodejně, který vám s výběrem té pravé obývací stěny rád pomůže.
Variabilní program Cruz
Okouzlující systém nábytku Cruz je inspirován venkovským stylem, který působí velmi něžně a romanticky. Jemná kombinace krémové barvy a šedého dubu Nelson navíc působí velice nadčasově a skvěle zapadne do jakéhokoliv interiéru. Dekorativní frézování předních ploch připomíná francouzský Provance styl, který je okořeněný moderními prvky. Kvalitní řemeslné zpracování a robustní design je zárukou vysoké kvality, která vám vydrží dlouhá léta.Variabilní program Primo
Jednoduché linie, hladké plochy a dřevo – to jsou parametry moderního programu nábytku Primo. Příjemný skandinávský design vetkne vašemu pokoji příjemnou atmosféru a dodá mu vzdušnost. Kombinaci dubového dřevodekoru a bílé barvy doplňují zaoblené hrany a masivní nohy, které dodávají nábytku nezaměnitelný vzhled. Díky použitým barvám a dřevu se skvěle hodí do jakéhokoliv interiéru a jen tak se vám neokouká.Obývací stěna Ocean
Obývací stěna Ocean využívá výrazného kontrastu tmavého dekoru dubu artisan a bílých matných ploch. Pokud chcete mít moderní interiér s tradičními detaily, pak je právě obývací stěna Ocean ta pravá. Do vitrín s osvětlením můžete vystavit oblíbené předměty a zároveň příjemně nasvítit prostředí vašeho obývacího pokoje. Jednotlivé díly můžete rozmístit samostatně nebo je mezi sebou kombinovat podle svého vkusu. Cena obývací stěny Ocean s osvětlením je 16 999 Kč.Obývací stěna Tomi
Dřevo je vždy sázka na jistotu. Nejinak je tomu s obývací stěnou Tomi, která je vyhotovena v dekoru dubu artisan. Jednotlivé kousky nábytku mají spoustu úložných prostor a odkládacích přihrádek, kde můžete mít vše přehledně uloženo. Dřevěný vzhled navíc každý prostor příjemně zútulní a snadno jej sladíte s jakoukoliv barevnou paletou. Jednotlivé díly můžete rozmístit jako solitéry nebo je kombinovat dle libosti. Cena je 8 999 Kč.

Obývací stěna Dakar
Moderní obývací stěna Dakar vás zaujme především bělenými tóny sibiřského modřínu, který je doplněn tmavě hnědým dekorem vrchních ploch nábytku. Bílý nábytek působí velmi elegantně a celý pokoj krásné prosvětlí a provzdušní. Součástí obývací stěny je také praktické LED osvětlení, které dodá vašemu pokoji útulnou atmosféru. Cena stěny je 9 999 Kč.
O společnosti
Společnost ASKO – NÁBYTEK, součást rodinné podnikové skupiny PORTA se sídlem v Německu, patří mezi největší tuzemské prodejce nábytku s tradicí již od roku 1991, kdy společnost otevřela první prodejnu v Praze. S heslem „Nábytek pro všechny“ nabízí ve 13 prodejnách po celé České republice kompletní sortiment vybavení domácnosti, bytových doplňků a kuchyní na míru. S cílem umožnit nákup nabízeného sortimentu i on-line, z pohodlí domova, provozuje ASKO – NÁBYTEK od roku 2009 e-shop.
Společnost klade zásadní důraz na spokojenost zákazníků, a proto nabízené služby neustále zkvalitňuje a rozšiřuje. Reflektování nejnovějších trendů se promítá do kontinuální renovace obchodní sítě. Zákazníkovi jsou v prodejnách ASKO – NÁBYTEK k dispozici vyškolení prodejci, kteří nabízejí odborné poradenství s ohledem na možnosti a přání každého klienta. Potřeby náročnějšího zákazníka uspokojí realizace zakázek na míru. Specializovaná kuchyňská studia v každé prodejně poskytují kompletní servis – od 3D návrhu, výroby, až po dopravu a montáž kuchyně.