ASKO-NÁBYTEK: 3 tipy, jak snadno zútulnit interiér

ASKO-NÁBYTEK: 3 tipy, jak snadno zútulnit interiér

ASKO-NÁBYTEK: 3 tipy, jak snadno zútulnit interiér

Při vybavování bytu či domku bychom neměli opomínat ani různé textilní dekorace a doplňky, které dokáží prostor pěkně zútulnit a navodit příjemnou atmosféru. Ze zcela obyčejného pokoje lze tak díky pár drobným detailům vytvořit ten pravý domov, v kterém se budeme cítit maximálně komfortně.

1. Závěsy a rolety





Závěsy, záclony i rolety plní v pokoji nejen funkci stínicí, ale jejich důležitou úlohou je i tepelná a zvuková izolace. Ať už zvolíte tradiční záclony nebo moderní rolety, jistě si všimnete, že místnost díky nim vypadá daleko útulněji a v prostoru se méně tříští zvuk. Dnes je navíc v nabídce celá řada různých motivů a barev, a lze je tak přizpůsobit celému vzhledu místnosti.



2. Koberce a předložky

Koberce doplňují atmosféru celého pokoje a pomohou vám jej i nenápadně zútulnit. Trh dnes nabízí celou řadu typů – od koberců s krátkým vlasem až po chundelaté koberečky, do kterých svá chodidla jistě zaboříte s nebývalým potěšením. Praktickým doplňkem jsou však také koupelnové předložky, které ochrání vaše nohy od studené podlahy a také zabrání namočení podlahy.



3. Povlečení a prostěradla





K pocitu útulného domova patří samozřejmě i pohodlné měkoučké peřiny. Povlečení a prostěradla udělají s místností hotové divy a promění tak vaši ložnici v oázu klidu. Správně zvolené odstíny textilu krásně podtrhne celkovou atmosféru pokoje, a navíc vám mohou usnadnit usínání.

O společnosti

Společnost ASKO – NÁBYTEK, součást rodinné podnikové skupiny PORTA se sídlem v Německu, patří mezi největší tuzemské prodejce nábytku s tradicí již od roku 1991, kdy společnost otevřela první prodejnu v Praze. S heslem „Nábytek pro všechny“ nabízí ve 13 prodejnách po celé České republice kompletní sortiment vybavení domácnosti, bytových doplňků a kuchyní na míru. S cílem umožnit nákup nabízeného sortimentu i on-line, z pohodlí domova, provozuje ASKO – NÁBYTEK od roku 2009 e-shop.

Společnost klade zásadní důraz na spokojenost zákazníků, a proto nabízené služby neustále zkvalitňuje a rozšiřuje. Reflektování nejnovějších trendů se promítá do kontinuální renovace obchodní sítě. Zákazníkovi jsou v prodejnách ASKO – NÁBYTEK k dispozici vyškolení prodejci, kteří nabízejí odborné poradenství s ohledem na možnosti a přání každého klienta. Potřeby náročnějšího zákazníka uspokojí realizace zakázek na míru. Specializovaná kuchyňská studia v každé prodejně poskytují kompletní servis – od 3D návrhu, výroby, až po dopravu a montáž kuchyně. Další informace o společnosti naleznete na www.asko-nabytek.cz.