Aqua Babes v růžové

Aqua Babes v růžové

Aqua Babes v růžové

Nenechají si říkat baby, ale růžovou nosí rády!

 

Dívky z AquaBabes podpořily ženy s rakovinou prsu

Nová dívčí skupina AquaBabes se světu představila teprve před pár týdny, ale už nyní je jasné, že jejich první singl „Neříkej mi baby“ je horkou novinkou letních dní, která vyvolala takřka ihned vlnu zájmu a reakcí. Za necelé dva týdny jej shlédlo přes čtvrt milionu lidí a pozitivní reakce fanoušků na sociálních sítí na sebe nenechaly dlouho čekat.

 Angeé, Elly, Anna, Barbora, Ivy a Karolina se ale prvními úspěchy neunášejí  a dál na sobě pracují. Téměř každý den je potkáte ve studiu, kde pilují choreografii a zpěv pro první vystoupení.

 

V sobotu 14. 6. si ale „nadělily“ volno a společně s dalšími dívkami a ženami se vydaly ze Staroměstkého náměstí na již tradiční AVON pochod. V nezbytných růžových tričkách absolvovaly celou trasu až do Žlutých lázní.

 „Pro nás byl neuvěřitelný zážitek  vidět na jednom místě tolik lidí, kterým není osud druhých lhostejný. Problematika rakoviny prsu nám rozhodně není lhostejná a myslíme si, že dívky v našich letech by neměli prevenci podceňovat. Určitě se pochodu zúčastníme i příští rok a věříme, že se přidají další mladé dívky,“ zaznělo od AquaBabes, které dokazují, že nejsou jen  talentované, ale také mají rozum a srdce na pravém místě.