Ano, šéfe!: Návrat na místa činů

Ano, šéfe!: Návrat na místa činů

Ano, šéfe!: Návrat na místa činů

Šéf se vrací na místo činu. Právě tak by se dal nazvat úvodní díl další premiérové řady oblíbené gastronomické show Ano, šéfe! Zdeněk Pohlreich se vrací hned na tři místa, která na podzim vzbudila u diváků obrovský zájem a vzedmula řadu emocí.

Šéf se vrátil do míst, na která se nedá zapomenout a která se i jemu vryla do paměti. Chce se znovu sejít s hvězdným týmem z trmického učiliště. Právě díky tomuto dílu a kauze „řetízek v jiném hrníčku“ se doposud neznámý učeň Pavel Bureš stal hvězdou internetu. Berounská Bastila už není v Berouně, kuchař Michal Krulich si otevřel Bastilu novou, jinde a s jinou partnerkou. Tentokrát vaří v malé vsi Cerhovice. A jak se daří týmu z American Grill baru v Mohelnici? V restauraci, kde šéfa vyděsili syrovým hamburgerem a kde se doslova a do písmene bál o své zdraví?

Překvapilo při těchto spanilých jízdách něco samotného Zdeňka Pohlreicha? „Mám pocit, že už mě může máloco překvapit. Jen mě pořád udivuje, jak strašně vážně lidi náš pořad berou. Bohužel to, co vypadalo, že dopadne blbě, blbě taky dopadlo, a to, co se zlepšilo, zatím drží.“