Anna K. je po operaci doma a zdraví své fanoušky: video

Anna K. je po operaci doma a zdraví své fanoušky: video

Anna K. je po operaci doma a zdraví své fanoušky: video

Zpěvačka Anna K. je po operaci a byla propuštěna z nemocnice v Českém Krumlově do domácího ošetřování. Jak zákrok dopadl a jak se zpěvačka cítí? Odpovědi na tyto otázky pro vás máme v exkluzivní zpovědi.

“Zdravím srdečně všechny, jsem doma. Konečně... Děkuju strašně moc za podporu, která se mi dostává od všech okolo, dodává mi to síly. Trošičku se přiznám, že se mi jí trošičku nedostávalo. A oni mi ji tak strašně dali ti fanoušci a ti blízcí, tolik podpory jsem měla, že se cítím jako znovuzrozená,” řekla Anna K. TOP STARu na Primě.
Operace proběhla bez komplikací na chirurgickém oddělení nemocnice v Českém Krumlově. Zpěvačka si tam dojela za svým lékařem Václavem Pechou, který je zkušeným onkologem a operoval ji už poprvé před osmi lety. U zákroku byl také plastický chirurg Miroslav Krejča, který už se o zpěvačku bude starat v Praze.
“Doufám, že se budou dnes dívat sestřičky, sanitářky a anesteziolog, kterého si pamatuju velmi matně, ale opravdu se o mě postarali skvěle. Všichni říkali, že to dopadlo bezvadně. Podařilo se vyndat všechno špatné, co tam bylo, všechno je  v čistotě a já jsem za to ráda, že všechno špatný je pryč... Teď budou ještě nějaký zajišťovací věci, na kterých se lékaři dohodnou, a já je budu poslouchat. I výsledky jsou údajně velmi pozitivní po mojí chemoterapii, tak myslím si, že snad nic nebrání - nechci se rouhat, nejsem moc pověrčivá, ale myslím si, že jsem na dobrý cestě a cítím to, že to bude dobrý, akorát ta cesta bude trvat,” svěřila se Anna K. TOP STARu na Primě.
Annu K. teď čeká rekonvalescence. Jak se říká: Doma je doma, tam všechno půjde daleko snáz.
“Mám tady svoje pejsky a svoji rodinu, tak to je bezvadný, už tady něco přepírám, což není ještě dobře ,ale pan doktor Pecha má rád aktivitu, tak by měl ze mě radost. Je dobrý nevypadnout z toho normálního běžnýho života na dlouho, nenechat se zdecimovat, pokud to jde. Spoustu lidí okolo mi píšou, daleko víc nemocných - mají můj hluboký obdiv, jediná možnost jak to zdolat, je optimismus a víra ve světlejší chvíle, který jednoho dne přijdou. Já jsem za to ráda, že s těma lidma komunikuju takhle otevřeně, vzájemně si dodáváme strašně moc sil a úsměvů,” řekla Anna K. TOP STARu na Primě.