Anife Vyskočilová chodí do kina jedině na akční sci-fi!

Anife Vyskočilová chodí do kina jedině na akční sci-fi!

Anife Vyskočilová chodí do kina jedině na akční sci-fi!

Anife Vyskočilová chodí do kina jedině na akční sci-fi!

Herečka Anife Vyskočilová v nedávné době musela zavřít svoji kavárnu, a tak ji alespoň teď zbývá čas vyrazit s kamarádkou do kina. Spolu s herečkou Michaelou Dolinovou si od vánočních nákupů odskočily na slavnostní premiéru filmu Smrtelné stroje. Ta se konala v pražském kině IMAX, kde si dámy všechny akční scény mohly vychutnat opravdu na maximum!


Bára Mottlová a Josef Kůrka

Snímek Smrtelné stroje pochází od tvůrců Pána prstenů nebo Hobita, diváci se tak mají určitě na co těšit! Děj je zasazen v post-apokalyptickém steampunkovém světě, kde jsou města namontována na podvozek a schopna pohybu. Tuto velkolepou podívanou si nenechala ujít herečka Anife Vyskočilová, která na premiéru do pražského kina IMAX dorazila s kamarádkou Michaelou Dolinovou.

Večerní dostaveníčko si zřejmě v kině naplánovala také herečka Bára Mottlová, která přišla v doprovodu krasavce, Josefa Kůrky. Sexy herečka a Muž roku z roku 2016 by jistě tvořili krásný pár, oba jsou svobodní a nezadaní. Bára toto tvrzení, ale odmítá a tvrdí, že jsou pouze přátelé. Na akci přišla také herečka Nela Boudová, a to v doprovodu svého syna, který se na zbrusu nový sci-fi snímek nesmírně těšil.


Kamarádky Vyskočilová a Dolinová v kině IMAX

Novinku s názvem Smrtelné stroje můžete navštívit v multiplexech Cinema City po celé České republice, a to jak ve formátu 2D, tak 3D. Vychutnat si snímek můžete také v kině 4DX, IMAX, sále Dolby Atmos nebo VIP Chodov! Více informací o jednotlivých projekcích a kinech naleznete na www.cinemacity.cz