„Andreasek je celý táta,“ říká Michaela Ochotská

„Andreasek je celý táta,“ říká Michaela Ochotská

„Andreasek je celý táta,“ říká Michaela Ochotská

André Rosol se narodil 13. ledna v jednu hodinu ráno a měl 50 centimetrů a 3750 gramů. „Andreasek je celý táta,“ říká Michaela Ochotská v novém čísle magazínu Sedmička.

 

„Lukáš je úžasný táta, pomáhá úplně se vším a nic mu nedělá problém, ani přebalování,“ pochvaluje si v Sedmičce moderátorka a přiznala, že chvíle odloučení, kdy Lukáš Rosol musí odjet vyhrávat turnaje, jsou složitější, ale díky podpoře rodičů je to snazší. V současnosti si chce Míša užít krásné chvíle s miminkem doma v soukromí, protože pak čeká celou rodinu hodně cestování hlavně za Lukášem na turnaje. „Do budoucna určitě plánujeme, že budeme všichni společně cestovat. Teď jsme teprve pár týdnů na světě, tak raději zůstáváme ještě nějakou dobu doma. Nemáme kam spěchat, nic nám neuteče,“ vysvětlila vyrovnaně moderátorka, která teď ani nemyslí na návrat na televizní obrazovky. „Momentálně myslím na to, abych byla co nejdříve fit a taky abych byla tou nejlepší mámou pro Andreaska. Na práci teď vůbec není v myšlenkách místo.“

Otázka, která se teď naopak nabízí, se týká romantické svatby Míši a Lukáše. „Nechte se překvapit,“ rozesmála se v aktuálním čísle časopisu Sedmička Michaela Ochotská a dodala, že teď je skutečně v centru pozornosti jenom jejich syn. „Vše jde stranou a na prvním místě je André. Změní se vám během chvíle hodnoty. Ale opravdu to za to stojí, vždyť je to to nejkrásnější v životě, co můžete chtít mít a co má hlavně smysl,“ dodala krásná moderátorka.