Andrea Verešová v Range Rover na polygonu!

Andrea Verešová v Range Rover na polygonu!

Andrea Verešová v Range Rover na polygonu!

Andrea Verešová:                                                                                                                   I v jehlách a mini zvládla adrenalinovou jízdu na polygonu!

"Modelka každým coulem", napadlo svědky adrenalinové jízdy Andrey Verešové na plzeňském polygonu. V koktejlových šatech a lodičkách na vysokém podpatku jako by právě vyrazila na schůzku nebo party, rozhodně ne do drsného terénu, kde ji čekala jízda divokou vodou, brodem, v bahnitém, kopcovitém prostředí uprostřed lesa.

Jenomže půvabná topmodelka neměla ani tušení, kam ji rodinný přítel Petr Dajbych s manželkou Lenkou vezou. "Samozřejmě, že jsme byli domluveni, že si vyzkouším, co všechno Range Rouver zvládne", přiznává Andrea Verešová a rozesmátá pokračuje: "O tom, jak bude vypadat terén, ale nepadlo ani slovo. Ale já to zvládla! I když při pohledu na ten  rozvodněný náhon ze mlýna mi moc do zpěvu nebylo ..."

Zatímco se na břehu uzavíraly sázky, zda Andrea projede mimořádně náročným terénem pouze jako spolujezdec nebo řidič, modelka v tom měla hned jasno: "Chtěla jsem řídit, lákají mě výzvy a tahle jízda opravdovou výzvu představovala. Po pravdě ale přiznávám, že věřit jsem si začala až po té první, nejtvrdší zkoušce. Z prudkého kopce sjet rovnou do rozvodněné vody, o jejíž hloubce nic nevíte, a tak nezbývá než věřit, že to ten Range dá, to vážně není legrace."

K testování vozu měla Andrea Verešová ryze praktický důvod; jako maminka dvou dětí dbá na to, aby auto, ve kterém je poveze, bylo maximálně bezpečné. Testovací jízda autosalonu Dajbych v drsném terénu na polygonu tedy svůj účel splnila na výbornou.

 

Zdroj: Kloboukfilm, foto: Josef Edvard Gregor