Andrea Verešová: Šampaňské k Valentýnu patří!

Andrea Verešová: Šampaňské k Valentýnu patří!

Andrea Verešová: Šampaňské k Valentýnu patří!

Tohle byla Valentýnská party jak se patří! Champagne teklo proudem, hosté společnosti PMP EXCLUSIVE se báječně bavili, ochutnali vybrané delikatesy restaurantu Red Pif a ještě navíc se dozvěděli spoustu zajímavých informací o šampaňském, z úst toho nejpovolanějšího; francouzského vinaře Jean-Francois Cloueta. PerLou Valentýnské party ovšem byla top modelka Andrea Verešová, novopečená ambasadorka champagne PMP EXCLUSIVE. 

Ta, jak se ukázalo, má k šampaňskému vřelý vztah a oslavu Valentýna si bez něj představit nedokáže. „Kvalitní šampaňské by mělo patřit ke každé významnější oslavě, svátek lásky nevyjímaje“, prohlásila na úvod party a pak bravurní francouzštinou probírala s Jean-Francois Clouetem otázky kolem lahodného šumivého moku. Nezapomněla ovšem zmínit poděkování majitelům PMP za dar v podobě maxi láhve Champagne. Tu zdárně vydražila pro Nadaci Andrey Verešové, která pomáhá dětem ze sociálně slabších rodin.

Milým hostem party byl také herec Pavel Zedníček. Ten sice o svátku zamilovaných nevěděl, nicméně do valentýnské výzdoby se s Andreou Verešovou pustil zcela nenuceně. „Když mě kamarád Petr Pečený pozval na tuhle akci, které se účastnil také francouzský vinař Jean-Francois Clouet z Grand Cru vinařství André Clouet z Bouzy, tušil jsem, že se budu dobře bavit a ještě se dozvím něco zajímavýho o víně", přiznal oblíbený herec a dodává: „Já sice šampaňské nepiju, přesto jsem neodolal o lehce smočil rty, ochutnal. A člověče, dobrý!“  

 

S Andreou Verešovou, francouzským vinařem, Doctorem P.P. a Magorem se pak pustili do valentýnské výzdoby. „Kdopak se ujme sabráže?“, zeptala se přítomných pánů ambasadorka poté, co zdobení dokončila, včetně laškovného zdobení přítomných pánů samolepícími srdíčky.

Při pohledu na sekáček na maso a láhev šampaňského to mezi přítomnými zašumělo, napětí ovšem stouplo na bod varu až v okamžiku, kdy se Pavlu Zedníčkovi podařilo láhev urazit.

„No vida, Valentýna neslavím, šampaňské nepiju, a takhle skvěle jsem si to užil“, smál se při odchodu z party, z níž si odnášel láhev Champagne pro manželku Hanku.

O společnosti PMP EXCLUSIVE

Otci a zakladateli PMP Exclusive jsou dlouholetí přátelé a celoživotní milovníci skvělých bublinek a dobré muziky, ing.  Tomáš Magor Doležal – kapelník a zakladatel skupiny Tři sestry a Dr. Petr Pečený – zakladatel a kapelník skupiny Doctor P.P. Všechna Champagne pro sebe i pro vás osobně vybrali a ručí za jejich kvalitu. Hlavní náplní společnosti PMP EXCLUSIVE, s.r.o. je dovoz vín z oblasti Champagne. Především klade důraz na vína s co nejnižším obsahem zbytkového cukru (Extra-Brut, Brut Nature) vyráběná organickou nebo biodynamickou cestou. Tato vína se stávají díky svému přírodnímu charakteru a čistotě velmi oblíbená jak mezi milovníky Champagne, tak mezi běžnými konzumenty. Hlavní myšlenky vinařů, které zastupují, jsou velmi prosté. Zachovat již dávno ustanovené tradice výroby Champagne a ponechat vínům charakter a osobitost tohoto specifického regionu. Mimo Francii se dostávají jen velmi vzácně. Produkce je minimální a vína jsou prodávána i několik let předem na tzv. allocations (rezervace).

Více informací zde: http://www.pmp-exclusive.cz/