Andrea Verešová: nejvíce sexy populární Slovenka

Andrea Verešová: nejvíce sexy populární Slovenka

Andrea Verešová: nejvíce sexy populární Slovenka

Andrea Verešová zvítězila v anketě: Nejvíce sexy populární Slovenka

Slovenský portál tvnoviny.sk vyhlásil anketu, ve které jste mohli hlasovat o najvíce sexy osobnost ze čtyřech oblastí - film, hudba, sport a móda. Do finále byly vybrané čtyři známé krásky a s počtem 31% hlasů zvítězila dvojnásobná maminka a top modelka Andrea Verešová.

Hlasování na online magazínu tvnoviny.sk v anketě Nejvíce sexy populární Slovenka probíhalo týden a zapojit se mohl každý návštěvník. Nejvíce hlasů nakonec získala rodačka ze Žiliny, Andrea Verešová. Na druhém místě v anketě se umístila zpěvačka Emma Drobná, na třetí pozici hlasující zařadili herečku Táňu Pauhofovou a čtvrté místo obsadila tenistka Dominika Cibulková. "Je to pro mě milé překvapení. Mám radost, že jsem v anketě na tak významném portále získala tolik hlasů od široké veřejnosti. Každého hlasu si velmi vážím a všem moc děkuji,“ sdělila Andrea Verešová.

 

A na co se můžeme v podání Verešové těšit příště? Andrea se s manželem chystá na největší módní událost roku Česko-Slovenský ples, který se uskuteční 18. února v nádherných secesních prostorách Obecního domu v Praze. Jakou róbu obleče, prozatím tají, ale jistě se tradičně stane hvězdou večera. Top modelka v loňském roce navrhla ve spolupráci s plzeňskou módní návrhářkou kolekci Black Eve. V této roli se jí zalíbilo, o šaty je obrovký zájem, a proto se nechala slyšet, že na jaře plánuje velkou módní show v Praze. Kde a kdy se autorská tvorba Andrey Verešové objeví, se snad včas dozvíme.

 

Již v 15 letech vyhrála Verešová ve svém rodném městě první soutěž krásy Miss Žilina. Následovalo vítězství v soutěži Elite Model Look na Slovensku a tehdy se modelce otevřely dveře do velkého světa modelingu. V 18 letech získala titul Miss Slovensko 1999 a zároveň titul Miss desetiletí. Královna krásy Andrea Verešová je vyhledávanou modelkou pro prestižní módní přehlídky a každoročně šokuje originálním kalendářem. Andrea dobře ví, že nic není zadarmo, a tak se pravidelně své postavě s péčí věnuje. Každý den cvičí jógu a pravidelně své tělo hýčká masážemi na své oblíbené plzeňské klinice. S manželem, právníkem Danielem Volopichem, vychovávají  dceru Vanessu a syna Daniela Tobiase. Úspěšná top modelka v loňském roce založila Nadační fond Andrey Verešové (NF AV), který pomáhá dětem v nouzi a podporuje talentované děti ze sociálně slabších rodin a dětských domovů.