Andrea Bezděková o Miss Universe

Andrea Bezděková o Miss Universe

Andrea Bezděková o Miss Universe

Andrea Bezděková o Miss Universe: Měly jsme permanentně ochranku a každá svojí chůvu!

Andrea Bezděková se vrátila z Miss Universe do Prahy a hned na letišti se rozpovídala o svém pobytu mezi nejkrásnějšími ženami světa. Byla dojatá a jak sama řekla, musí veškeré dojmy nejdříve sama zpracovat. „Čekala jsem nevraživou atmosféru mezi dívkami a spoustu intrik, a tak jsem nemohla uvěřit, v jak přátelském prostředí jsem se ocitla. Vzájemně jsme se, myslím, hodně podporovaly,“ řekla hned na úvod Andrea. „Uvědomovaly jsme si, že jsme tam s nejkrásnějšími ženami planety, přesto to tak žádná z nás nebrala. Byly jsme na jedné lodi a naplno si užívaly program,“ dodala.

Na Andreu, která na sobě nenechala znát únavu z časového posunu, čekali na letišti rodiče. A místo dvou kufrů, kde měla krásná miss sbaleny večerní šaty od návrhářky Terezy Sabáčkové a národní kroj, v němž Českou republiku ve finále reprezentovala, dorazil pouze jeden. To však Andree na náladě neubralo.  

 

„Dostalo se nám té nejlepší možné péče i úžasného přijetí od všech, se kterými jsme se setkaly. Zároveň nás neustále obklopovala ochranka, aby se nám nic nestalo. Na Filipínách jsem strávila takřka 3 týdny, ale neexistovalo, že bych se šla na pláž sama opalovat,“ směje se modelka. „Každá jsme měly vlastního člověka, takovou chůvu, která se o nás po celou dobu starala. Znala přesně harmonogram každého dne, v kolik nás kde očekávají a dokonce i to, v jakých šatech půjdeme přehlídku,“ říká s pobavením. Andrea Bezděková neskrývala dojetí. „Ano, jsem dojatá, ptejte se mě, až budu trochu při smyslech,“ žertovala. „Pořád vstřebávám veškeré zážitky a dojmy. Zavítala jsem do úplně jiného světa. Hodně mě to poznávání nové země i dívek z jiných kultur obohatilo.“

Česká Miss – oficiální web: www.ceskamiss.cz