Americký seriál Walker Texas Ranger a Chuck Norris na stanici FANDA

Americký seriál Walker Texas Ranger a Chuck Norris na stanici FANDA

Americký seriál Walker Texas Ranger a Chuck Norris na stanici FANDA

Diváci stanice FANDA se již brzy mohou těšit na legendární americký seriál Walker Texas Ranger s Chuckem Norrisem v hlavní roli. V souvislosti s jeho nasazením na televizní obrazovky startuje již tuto sobotu 12. listopadu na stanicích skupiny Nova speciální spotová kampaň, která mapuje bojové techniky neporazitelného Chucka Norrise. Poběží také na sociálních sítích a webových stránkách.

Kampaň vznikla pod vedením Alana Záruby, kreativního ředitele skupiny Nova, ve spolupráci copywritera Martina Halaxi s Davidem Slovákem, vedoucím oddělení self promotion kanálu FANDA, a jeho týmem. Koncept je založený na specifickém pojmenování jednotlivých úderů a výpadů, jejichž původ ve spotech krátce vysvětlí Petr Pospíchal, dabér Chucka Norrise.

„Přijít s něčím, co by příznivce tohoto legendárního seriálu pobavilo, a zároveň ukázat postavu rangera Walkera v další poloze, je náročná disciplína. Díky invenci mých kolegů v kreativním týmu TV Nova však vznikly svěží a specificky české výrazy popisující údery a kopy Chucka Norrise, což fanoušci tohoto kultovního seriálu jistě ocení. Jsem moc rád, že se nám na této kampani podařilo spolupracovat i s dabérem Petrem Pospíchalem, který Cordellovi Walkerovi propůjčil svůj nezaměnitelný hlas,“ říká Alan Záruba, kreativní ředitel skupiny Nova.

Dnes již kultovní postava Cordella Walkera se na FANDOVI bude objevovat od pondělí 28. listopadu každý den od 18:20 vždy ve dvou dílech Walkera Texas Rangera za sebou.