Alice Bendová má krásné nohy… na počkání!

Alice Bendová má krásné nohy… na počkání!

Alice Bendová má krásné nohy… na počkání!

Alice Bendová má krásné nohy… na počkání!

Herečka Alice Bendová se jehel nebojí! Po nedávném zvýraznění kontur rtů, tentokrát podstoupila na Klinice YES VISAGE sklerotizaci žil. V létě ji čekají dvě nové role, proto chce mít nohy na filmovém natáčení naprosto dokonalé bez viditelných žilek.

 

Hlavním důvodem, proč se rozhodla neinvazivní zákrok podstoupit, jsou metličkové žilky, které z dálky vypadají jako modřiny. V létě jsou při nošení krátkých šatů obzvlášť viditelné. Mimo pracovních aktivit Alice o prázdninách plánuje také odpočívat. Chystá se s přítelem k moři, její motivace po krásných nohách na počkání je tedy o to větší!

 „Viditelné žilky na nohou mě trápí opravdu dlouho. Chodím s nimi po světě  již 9 let. Zbytečně. Vpravením sklerotizačního roztoku do žíly bylo během minuty po problému. Naprosto bez bolesti a jakýchkoli omezení po zákroku. Pan doktor Baláž byl skvělý, jehličku jsem vůbec necítila,“ uvedla nadšená herečka, která se zákroku vůbec nebála a byla překvapená, že problém, který ji trápil tak dlouho, zmizel během několika sekund.

 

 Sklerotizace žil je neinvazivní, nebolestivá ambulantní metoda odstranění malých a středně velkých povrchních varixů. Jedná se o aplikaci léčiva mikro-jehlou do postižené žíly. To žilní stěnu rozruší a výsledným efektem je vymizení žilní kresby. Na sklerotizaci se používá buď čistý sklerotizační roztok nebo pěna.

 

 Na Klinice YES VISAGE sklerotizaci provádí zkušený cévní chirurg MUDr. Peter Baláž. „Dnes jsme Alici prováděli chemickou eliminaci vlásečnicových křečových žil pomocí roztoku Aethoxysklerol. Zákrok se provádí malou tenkou jehličkou do přívodné žíly, ze které odbočují metličkovité varixy, které mohou na první pohled na nohou opravdu vypadat jako modřiny. Zákrok se provádí ambulantně, bez anestezie a je opravdu bezbolestný. Výhodou této metody je to, že výsledek je vidět okamžitě a přetrvává,“ uvedl pan doktor.

 

Alice byla z výsledku přímo nadšená. Prozradila, že po porodu se žilky na nohou výrazně zhoršily a jejich viditelnost ji opravdu trápila. Uvítala, že po zákroku nejsou žádná výrazná omezení, pan doktor jí dokonce doporučil, aby zbytek dne trávila aktivně se svými dětmi. Čeká ji léto plné zážitků – jelikož se bojí cestovat do velkých hotelů v zahraničních destinacích, rozhodla se pro bezpečné Chorvatsko, kde s přítelem a dětmi plánuje zaslouženou dovolenou. Chystá se také na pěší túry pro krásách českých hor. O své nohy se už nemusí bát!