Alena Klenot pokřtila svou druhou knihu

Alena Klenot pokřtila svou druhou knihu

Alena Klenot pokřtila svou druhou knihu

Alena Klenot pokřtila svou druhou knihu

Stylistka a vizážistka světových hvězd Alena Klenot pokřtila svou druhou knihu. Po bestselleru „Jsem příliš mladá, abych zestárla“ napsala volné pokračování plné rad a tipů, jak stárnout pomalu. Novinka s názvem „Cesta ke štěstí a zdraví“ je koncipována jako nedatovaný diář, do kterého si každá žena může zaznamenávat své vlastní životní úspěchy. Anti-agingový diář, ve kterém autorka vyjadřuje obdiv ženám a jejich kráse, pokřtili samé výjimečné a silné ženy. Kmotrami knihy se staly Petra Černocká, Petra Janů, Heidi Janků, Eva Hrušková a Ivana Němečková. Celým večerem provázel charismatický Jan Přeučil.


Alena Klenot a Petra Černocká na křtu diáře.

Křest v pořadí již druhé knihy věnované anti-agingu proběhl v komorním a přátelském duchu. Na akci nechyběl ani stylista Kája Pavlíček, herečka Bára Fišerová a další. Ještě před autogramiádou se všechny slavné ženy se podělily o své názory na krásu a stárnutí. „Chceš-li být milovaná, musíš dát lidem důvod, aby měli co milovat! Láska hory přenáší! Žij svůj život naplno, jako by každý den byl ten poslední,“ radí půvabná Alen Klenot.

„Snažím se být stále pozitivně naladěná a potom mám ještě také paní doktorku Němečkovou, která semnou bojuje proti proudu času,“ prozradila recept na mládí Petra Janů. „Já jsem se rozhodla se se stářím neprat, ono vždycky vyhraje. Já se ke stáří chovám, jako k příteli. Dělám to, co můj věk po mě žádá, takže chodím včas do postele, nepiji tvrdý alkohol, celkově se snažím chovat se k sobě hezky,“ popisuje krásná žena Jana Přeučila Eva Hrušková. „Já se snažím dbát na všechna doporučení lékařů a odborníků a zatím to vychází bez úprav. Osobně mi pomáhá střídmě jíst, hodně se hýbat a mít se ráda,“ říká zpěvačka a herečka Petr Černocká. Jiný přístup zvolila Heidi Janků, která dělá vše jinak. „Já dělám vše, co se nedoporučuje, piji alkohol, jím maso, necvičím, ale každý den nachodím dvanáct kilometrů se svým psem Edou a tím se z toho vykoupím,“ uzavírá Heidi Janků.


Křest druhého knižního díla Aleny Klenot byl nabitý slavnými osobnostmi.

Alena Klenot žije přes třicet let v USA, procestovala však celý svět. Několik měsíců žila v Asii, na Filipínách a v Hong Kongu. Navštívila Jižní Koreu a pracovala také v Austrálii. Díky svým zkušenostem získala návod na fyzickou i duševní vitalitu a mimo jiné také přehled, co se děje s ženami všude na světě, jak o sebe pečují a jaké mají názory na stárnutí. Právě proto jsou její knihy výjimečné. Vychází totiž z osobních zkušeností samotné autorky, která byla vizážistkou takových hvězd jako je Céline Dion, Janet Jackson, Cher, Lady Gaga a mnoha a mnoha dalších. Alena byla také vizážistkou celebrit v americké verzi pořadu Stardance. „Důležité je se o sebe starat. Nejen líčením, ale i péčí o sebe. Za týden stárnutí neovlivníte. Jeho zpomalení musí být životním stylem,“ dodává Alena Klenot.