AEROFILMS uvede do českých kin komediální senzaci PALM SPRINGS

AEROFILMS uvede do českých kin komediální senzaci PALM SPRINGS

AEROFILMS uvede do českých kin komediální senzaci PALM SPRINGS

S radostí se s vámi dělíme o horkou novinku: čeští diváci nebudou ochuzení o „nejlepší komedii roku“ (podle ohlasů mnoha amerických kritiků i diváků) Palm Springs
Nesmírně zábavný a obdivuhodně originální snímek“, který je „stylový, bláznivý, hluboký a vlastně téměř dokonalý“. Komedie Palm Springs se v lednu tohoto roku stala jedním z nejdiskutovanějších snímků festivalu v Sundance. Kromě nadšených prvních ohlasů od kritiků také kvůli tomu, že americké společnosti Neon a Hulu z Palm Springs udělaly nejdražší film Sundance všech dob, když za distribuční práva utratily rekordních 17,5 milionů dolarů. Do českých kin snímek ještě toto léto uvede distribuční společnost Aerofilms, o přesném datu premiéry vás budeme brzy informovat. 
Ve filmu Palm Springs pohodář Nyles (Andy Samberg) a cynická Sarah (Cristin Milioti) uvíznou v nekonečné časové smyčce. Znovu a znovu prožívají ten samý otravný den na luxusní svatbě v kalifornské poušti a brzy si uvědomí, že ať udělají cokoliv, nebude to mít žádné následky... Originální romantická komedie režiséra Maxe Barbakowa se pyšní vynikajícími hereckými výkony a inovativním scénářem, který je plný humoru, ale dotýká se i řady hlubších témat.