„A co řekne tvá nutella®?“

„A co řekne tvá nutella®?“

„A co řekne tvá nutella®?“

Nutella® navazuje na úspěšnou kampaň loňského roku, kdy spotřebitelé mohli pojmenovat svou oblíbenou pochoutku. Nyní společnost Ferrero přichází s novou aktivitou „A co řekne tvá nutella®?“, díky níž mohou milovníci lahodné lískooříškové pomazánky získat jedinečné balení s originálním sdělením podle vlastního návrhu.

Od října 2015 se v obchodech přímo na 350 g baleních nutella® objeví celkem sedm předtištěných sdělení, jako je dobré ráno, z lásky, vždy spolu, dáme jednu? či šťastné a veselé. Do vytváření vlastních etiket se ale mohou zapojit i samotní spotřebitelé. Ti si tak mohou navrhnout svou osobní etiketu na sklenici nutella® 350 g nebo 600 g a ozdobit ji vlastním sdělením. Mají tak jedinečnou příležitost udělat radost nejenom sobě, ale potěšit milým vzkazem také své přátele a blízké.


 

Kampaň bude doprovázena soutěží na webových stránkách www.nutella.cz, kde bude mít každý možnost získat vlastní etiketu. Prostřednictvím jednoduché aplikace stačí zadat dva texty a následně vyplnit registrační formulář. Každý den bude vylosováno 500 výherců, kteří poštou obdrží své 2 etikety dle vlastního návrhu. Nevylosovaní spotřebitelé mohou kdykoliv během konání akce zkusit své štěstí znovu, nebo si mohou svou etiketu kdykoliv vytisknout v pohodlí domova.

 
„A co řekne tvá nutella®?“ probíhá od 1. října do 30. listopadu 2015 v České republice a bude dále provázena rozsáhlými marketingovými aktivitami, jako jsou například TV reklamní spot, online podpora na sociálních sítích či hostesky ve vybraných prodejnách hypermarketů a supermarketů. Hostesky budou vybaveny tiskárnami, a tak si spotřebitelé mohou nechat zdarma vytisknout vlastní etiketu již během nákupu