7 pádů Honzy Dědka – 3. díl

7 pádů Honzy Dědka – 3. díl

7 pádů Honzy Dědka – 3. díl

Sledujte v úterý 5. května ve 21.35 na Primě

Úspěšná talkshow 7 pádů Honzy Dědka, která se již deset let natáčí v divadelním prostředí pro online vysílání, nyní na televizní obrazovce. Vždy v úterý večer ve 21.35 nabídne to nejlepší z již dříve natočených dílů – v každé epizodě představí Honza Dědek zajímavé hosty z řad veřejně známých osobností.

V dalším díle pořadu 7 pádů Honzy Dědka představí Nela Boudová své knihy a zavzpomíná na vyrůstání v NDR i socialistickém školení. Vysvětlí, proč to na herecké konzervatoři měla jednodušší než kolegové na konzervatoři hudební.

Anna Marešová, designérka, se rozpovídá o své řadě erotických pomůcek, o jejím vzniku i historických předchůdcích. Honza Dědek se jí také zeptá na její kariéru s kouzelníkem, krádež popelnice, dlaždice z metra, které zdobí její studio, nebo na její lásku k dopravním prostředkům.

Herečka a zpěvačka Olga Lounová odvypráví, co ji přivedlo k hudbě a jakými hudebními styly si prošla. Osvětlí, proč dělá při koncertech akrobatické kousky nebo co ji přivedlo k závodům rallye a driftingu. A přidá i historku o potápění se žraloky.

Díl zakončí hned dvojice hostů – Michal Suchánek a Jiří Langmajer, kteří navážou na téma studia na konzervatoři. Přidají několik historek z doby, kdy se poznali a kdy začalo jejich přátelství. Včetně příběhů o spálené bundě, nákladním výtahu a výletu do Ruska.

Honza Dědek je známý český publicista, moderátor a novinář, který se specializuje na hudbu a rozhovory. Za téměř třicet let působení v oboru prošel mnoha významnými českými médii. Je autorem čtyř knih. V roce 2011 založil a následně začal na svém YouTube kanálu vysílat talkshow 7 pádů Honzy Dědka.