3x stejný život

3x stejný život

3x stejný život

Zdravím v novém roce a otevírám příběh paní Jany. Bude velmi podobný mnoha lidským příběhům, a proto bude příbuzný mnohým z vás. Avšak právě tímto příběhem mohu vysvětlit to, s čím všichni bojujeme, a jak se k danému,opakovanému problému postavit. Protože to je konstrukce našich životů, pro naše pochopení.

Předběhnu příběh vesmírnou rovnicí. Každý z nás zažívá životní lekce, vázané na vztahy. Každá ona lekce je pro zmoudření onoho jedince, čili účastníka v onom příběhu. Neznám opravdu za svou dlouhou praxi člověka, co zmoudřel v prvním kole. A ani to ze zákona vesmíru není možné. Protože, když už vše pochopíte po první lekci, tzv. neštěstí ve vašem životě, tak zákonitě dostáváte ověřující test ve stejném nastavení. Proto, aby jste prokázali účinnost lekce. Teď jsem rychlým způsobem objasnila zákon energie a hmoty, který je ale  těžko přeložitelný do životů všech, co jsou ponořeni do životních strastí. Ti déle zkoušení…už nachází porozumění. Jak jinak, než příběhem paní Jany, osvětlím výše napsané.

Paní Jana je mou klientkou výše 10i let. Tehdy přišla coby čerstvě rozvedená, z desetiletého manželství, ve věku 32.let. Budovali a velmi nabudovali hmotného majetku, protože ona sama byla velmi úspěšnou ženou, ještě úspěšnějšího podnikatele. Děti se nestihly naplánovat nejen pro neustálou činnost obou partnerů, ale hlavně proto, že partner si uzurpoval veškerý volný čas své vytížené ženy tím, že ona přece nemůže být matkou, když tráví tolika času svou kariérou,že prý sotva stíhá péči o něj a domácnost. Tu už, mimochodem, tehdy uklízela studentka z Ukrajiny, kterou nasmlouvala paní Jana přes personální agenturu, se kterou firma, pro kterou dělala výkonnou ředitelku, úzce spolupracovala. Ano, chápete dobře, zajistila chod domácnosti z vlastní kapsy a šikovnosti, aby za svou neúčast, nebyla odsouzena, když pracuje dobře a na významném postu a přesčas. Ale proč ne? Manžel byl na cestách po Evropě a mohlo mu být vcelku jedno, jakým způsobem jeho snaživá žena a  úspěšná žena, chod domácnosti zařídila, v jeho a své pracovní nepřítomnosti. Nicméně ji vyměnil, osude div se), za slečnu z Ukrajiny, kterou si vybral jako koncipientku. Vysvětlením rozpadu manželství z jeho strany byla její neschopnost působit pouze v domácnosti. Pravým důvodem se ukázalo už vysoké těhotenství oné koncipientky. |Narodila se zdravá holčička a mojí klientce zůstalo jen  mnoho otázek, co udělala špatně.) Nic.

To se projevilo v novém vztahu. Už v době rozvodu podlehla rakouskému klientovi firmy, kde pracovala. Ano vyslechl ji, byl pln porozumění, a jí se jevil jako zázrak v daném smutku. Bodejť by ne. Byl otcem tří malých dětí,dva kluci,jedna holčička. Prodal se jako rodinný typ, kterého jeho partnerka, za všechny odedřené hodiny, aby rodinu zaštítil, zapověděla. Pravda ale byla ta, že všechny 3.děti si ve velmi krátkém rozestupu “vyprosil” na bývalé Anitě sám. Chtěl velkou rodinu a ženu “domácí”, které si ale podobně jako první muž paní Jany, neuměl vážit. Paní Anita se rodině věnovala na plno, a ještě si dovolila” vytvářet šperky z korálků a udělat si vlastní on-line obchod. Čekala sňatek a byla stejným způsobem podvedena, jako paní Jana. Paní Jana si tím vysnila muže, co konečně chce rodinu, a už ji má, a umí se k ní chovat. Ale stejně jako v prvním případě, se dozvěděla, že je neschopná se starat o rodinu, když se nemohla postarat o 2 jeho děti, co jí předal na postarání na víkend, když odjel pracovně do Linzu. Paní Jana měla nevolnosti spojené s jejich těhotenstvím, a tak místo Prateru zvolila procházku v okolí. Ano i tento vztah skončil fiaskem. Pan úžasný neřešil datum porodu a v klidu si “pracovně” odjel do Kuvajtu. Že se v době těhotenství Jany, staly s Anitou kamarádkami, asi netřeba dodávat. A paní Jana pochopila a Johana , druhého muže, opustila.

Příběh třetí v životě Jany. Návrat z Vídně do domoviny nebyl žádnou oslavou. Bylo třeba s vděkem přijmout pronajatý byt sobě a malé Magdalénce. Podařilo se v blízkosti starých rodičů, pomoc vítaná. A do roka zase vystřízlivění. Krátce po nastěhování a novém zaměstnání, tentokrát v ne mezinárodní firmě, opět kolega, výborný chlapík, o tři roky mladší, kterému mladá maminka zaimponovala. I její dcera, kterou si do firmy nosila. Brzké těhotenství tohoto “štěstí” na sebe nenechalo dlouho trvat. Skoro happy end. Kdyby se po nastěhování Petra k paní Janě neukázalo, že opět lhal. Myslíte peníze? Ale kdeže, měl našetřeno dost. Ne ovšem pro rodinu, bez vědomí paní Jany jí pouze oznámil  před porodem malého Lukáše, že investoval do spedice na firmě jeho kamaráda. Už se ale nezmínil, že bude často v zahraničí a ona bude muset vše zaštítit sama, protože on musí podnikat. Ona ho opět podpořila. A opět ztratila.

To jsou ony vzorce,co se nám opakují. Zkusím být optimista americkým způsobem). Paní Jana zabezpečila obě děti a otcové se jím nevěnují. Alespoň / a i to je vzácné v našem kraji/, platí alimenty. Bohužel směšné k výdělkům. Ale! Život umí psát příběhy. A přes udržované přátelství s Anitou, byla seznámena s jejím ovdovělým bratrem. Otcem dvou kluků, dnes už na studiích. A zná celý příběh. Sympatie všech proběhly už za Johana. Z karet tento vztah chodí jako stabilní…a bude. Věřte tomu, protože oni jsou po karmickém odsloužení duše, co se podpoří. A paní Jana už to také ví.) Protože si spojila sounáležitosti života s mou věštbou. Ta zněla u Johana, ne on, ale muž z jeho rodiny udělá celistvost rodině tvé. Není asi překvapením, že jeho firma už ho denně nepotřebuje, a že jsou ve třetím měsíci těhotenství. A pro pos) bude to holčička.