22 tisíc reportáží, mnoho objasněných zločinů a chycených zločinců.

22 tisíc reportáží, mnoho objasněných zločinů a chycených zločinců.

22 tisíc reportáží, mnoho objasněných zločinů a chycených zločinců.

22 tisíc reportáží, mnoho objasněných zločinů a chycených zločinců. Krimi zprávy FTV Prima slaví 6 let!

Prvního února 2010 odvysílala televize Prima první Krimi zprávy, které se od té doby staly nedílnou součástí zpravodajské hodiny této stanice. Vůbec poprvé jimi diváky provedl Patrik Kaizr, který jako první reportáž uvedl případ sedmi dealerů drog. Kromě Štědrého dne a Silvestra přináší tato zpravodajská relace nejzásadnější kauzy, jež hýbou Českem, každý den vždy po hlavní zpravodajské relaci.

 

Za šest let existence Krimi zpráv reportéři připravili k vysílání téměř 22 tisíc příspěvků. „Krimi zprávy jsou naprosto mimořádně úspěšné tím, že pomohly mnoha lidem, kteří se stali obětmi nějakého trestného činu, a také velkou měrou pomohly policii a přispěly k objasnění mnoha zločinů a k chycení různých zločinců. Přeji jim, aby tomu tak bylo i do budoucích let,“ říká Jitka Obzinová, ředitelka zpravodajství FTV Prima.

 Patri Kaizr

Oblíbenost pořadu mezi diváky ukazují i čísla sledovanosti. V prvním měsíci letošního roku byly Krimi zprávy třetím nejsledovanějším pořadem televize Prima. 31. ledna 2016 je vidělo dokonce 894 tisíc diváků v cílové skupině 15+ (share 21,73 %). Průměrně je pak v tomto měsíci sledovalo 788 tisíc diváků v cílové skupině 15+ (share 20,26 %).

 Bara Kozakova_Roman Pech

Prvními moderátory Krimi zpráv byli Patrik Kaizr a Barbora Kozáková. Později se k nim připojili Roman Pech a brněnský zpravodaj Michal Janotka, kteří pořadem diváky dodnes provázejí. Patrik Kaizr tým Krimi zpráv později opustil a aktuálně se věnuje investigativní reportérské činnosti v rámci hlavní zpravodajské relace FTV Prima. Jediná žena v moderátorském týmu Krimi zpráv, Barbora Kozáková, také brzy kriminální příběhy vymění za své první mateřské povinnosti.