12. června na pražském Střeleckém ostrově Seafood festival

12. června na pražském Střeleckém ostrově Seafood festival

12. června na pražském Střeleckém ostrově Seafood festival

12. června se na Střeleckém ostrově uskuteční pátý ročník pražského Seafood festivalu. V období těsně před letními prázdninami budou návštěvníky čekat pokrmy z mořských plodů a ryb, stejně jako nejčerstvější suroviny k přípravě delikátních pokrmů. Tento ročník bude více v duchu světové seafood gastronomie představené přímo kuchaři a rybáři z Chorvatska, Itálie, Řecka a dalekých Malediv. Budou samozřejmě zastoupeny jak známé restaurace (Miminoo, Rest, Chorvatské ryby, Chez Marcel, ...), tak i nová jména pražské seafood scény.  

Návštěvníci se mohou těšit také na bohatý doprovodný program. Tentokrát atmosféru doplní živé kapely převážně v latino rytmu: Anni Ma trio, Latino-Gypsy kvartet , Mr. Loco a Pragasón „la música cubana en Praga“. 

Kromě delikates (buzara, rizota, paella, ceviche, tataráky, carpaccia, grilované steaky tuňáka, ....) k degustaci návštěvníci také jistě ocení unikátní trh s čerstvými rybami, mořskými plody, olivovým olejem a bohatou nabídku vín. Přímořskou atmosféru si tak budou moci vychutnat v úplnosti. 

Hlavním cílem, kromě příjemné sousedské zábavy, je nejen poznání a propojení různých kultur prostřednictvím jejich kuchyní, ale také prezentace rybí a seafood gastronomie jako ideální pro letní období i zdravý životní styl na celý rok. 

Konání akce: 11.00 - 22.00
Místo akce: Střelecký ostrov
vstup - konzumační vstupenka 20 Kč, kterou můžete ihned použít k placení

https://www.facebook.com/events/1679427508977737/